Mechanika samochodowa i przeglądy okresowe

Chociaż na rynku ogłasza się wiele warsztatów to wszyscy wiemy jak trudno dziś o dobrego mechanika samochodowego. Dlatego właśnie wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom pragniemy podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem w naprawie samochodów wszystkich rodzajów. Nasz warsztat to nie tylko nowoczesny sprzęt i gwarancja krótkich terminów napraw, lecz przede wszystkim zespół mechaników, za którymi stoi wiedza, doświadczenie oraz pasja do motoryzacji. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań w dziedzinie mechaniki samochodowej nasi eksperci dokonają sprawnie i szybko wszystkich potrzebnych napraw, gwarantując ich jakość swoim profesjonalizmem.

Zajmujemy się wszelkimi zagadnieniami związanymi z mechaniką samochodową oraz przygotowaniem auta do przeglądu okresowego. Pamiętajmy o tym, że w dzisiejszych czasach samochody to coraz bardziej skomplikowane układy, które wymagają częstych przeglądów. Zaniedbywanie przeglądów okresowych może doprowadzić do wielu skomplikowanych i kosztownych napraw w przyszłości, których można uniknąć, jeśli zostaną wykryte odpowiednio wcześnie. Z dbaniem o samochodów jest jak z dbaniem o zdrowie − im wcześniej zdiagnozujemy problem, tym łatwiej go usunąć. Dlatego oprócz przygotowania do corocznego przeglądu technicznego, wykonujemy także przeglądy okresowe, które pozwalają utrzymać Państwa samochód w doskonałym stanie. Podczas badania okresowego nasi diagności dokonają szczegółowej kontroli wszystkich układów ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, które w przyszłości mogą stanowić ogniska zapalne poważnych napraw.

Pamiętajmy o tym, że przegląd okresowy to nie tylko szansa na zaoszczędzenie sobie wielu nerwów i poważnych wydatków, lecz przede wszystkim zadbanie o bezpieczeństwo swoje i rodziny. Wczesne wykrycie defektów kluczowych podzespołów, jak np. zawieszenia i układu hamulcowego, może uratować na drodze nasze życie. Dlatego tak ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów okresowych, szczególnie przed dłuższymi wyjazdami, podczas których nasz samochód narażony jest na większe niż zwykle obciążenia. W trosce o Państwa bezpieczeństwo nasi diagności i mechanicy samochodowi zagwarantują doskonałe funkcjonowanie wszystkich kluczowych podzespołów w Państwa aucie. W ramach napraw z zakresu mechaniki samochodowej oraz przeglądów okresowych świadczymy usługi w zakresie:

 • kompleksowej naprawy zawieszenia (wahacze, amortyzatory, drążki itd.);
 • wymiany i regeneracji układów wydechowych;
 • wymiany oleju i filtrów;
 • sprawdzenia i naprawy układu hamulcowego (szczęki, klocki hamulcowe, kontrola poziomu płynu hamulcowego, tarcze, bębny);
 • wymiany: silnika, sprzęgła, rozrządu, uszczelki pod głowicą;
 • wymiany i regeneracji skrzyni biegów;
 • kontroli szczelności i wydajności układu chłodzenia;
 • geometrii kół;
 • serwisu klimatyzacji: szczelność, nabijanie, odgrzybianie, naprawa;
 • kompleksowej diagnostyki komputerowej i konfiguracji podzespołów;
 • naprawy z zakresu elektroniki;
 • naprawy alternatorów, rozruszników oraz systemów zapłonu.