Najwyższej jakości serwis samochodowy

Filozofia jakości

Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że wiodącymi producentami w branży samochodowej są Japończycy. Auta produkowane w takich koncernach jak Toyota, Honda, Mazda, Mitsubishi, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, precyzją oraz nowatorskimi rozwiązaniami.  Przyczyną tych niezwykłych osiągnięć jest wdrożona po raz pierwszy przez Toyotę filozofia jakości, rozumiana jako ciągłe podnoszenie kwalifikacji na drodze do doskonałości.

W naszym serwisie samochodowym pragniemy wzorować się na najlepszych w branży i dlatego podstawowym kryterium naszej pracy jest dążenie do zapewnienia jak najwyższej jakości usług. Aby to osiągnąć stale zwiększamy kompetencje i kwalifikacje naszego zespołu, poprzez szkolenia i uczestnictwo w kursach, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z  najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Nasz warsztat wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu potrafimy rozwiązywać stojące przed nami zadania szybciej i z większą dokładnością. Kolejnym krokiem w celu zapewnienia najwyższej jakości serwisu jest nastawienie na klienta. To właśnie oczekiwania i potrzeby naszych klientów są podstawowym wyznacznikiem kierunku rozwoju.

Nasz rozwój oparty jest o zasady działania certyfikatu ISO 9001, zakładający stałe podnoszenie poziomu usług oraz wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększanie zadowolenia naszych klientów. Kolejnym krokiem jest audyt, który ma na celu wychwycenie wszystkich niedociągnięć i ich korektę. W następnym cyklu realizowane są zalecenia audytorów, dzięki czemu krok po kroku zbliżamy się do doskonałości. Taki system zarządzania sprawia, że możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości serwis samochodowy.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz