Napełnianie, czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji na wiosnę

Za nami najcieplejsze lato w tym stuleciu, a jak podają eksperci z centrum meteorologicznego  −  słaba zima jest sygnałem, że ten rok będzie podobny. W związku z coraz wyższymi temperaturami, klimatyzacja w naszym samochodzie przestaje być wyłącznie luksusem, a staje się koniecznością. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby zadbać o jej prawidłowe funkcjonowanie już teraz, aby cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą w gorące wiosenne dni.

W naszym serwisie sprawdzimy dokładnie wszystkie podzespoły Państwa klimatyzacji, gwarantując jej należyte funkcjonowanie. Szczególnie niebezpieczna dla naszej klimatyzacji jest zalegająca po zimie wilgoć, a co za tym idzie zbierający się grzyb, który może mieć szkodliwy wpływ na nasze drogi oddechowe. Specjalnie dla Państwa dokonamy odgrzybiania klimatyzacji przy użyciu ozonu oraz ultradźwięków, dzięki czemu skutecznie pozbędziemy się grzyba i związanego z nim przykrego zapachu.

W ramach sprawdzenia klimatyzacji dokonamy kompleksowej kontroli wszystkich podzespołów ze szczególnym uwzględnieniem szczelności układu i prawidłowej pracy parownika. Należy pamiętać, że nieszczelny układ chłodniczy powoduje znaczący spadek wydajności klimatyzacji oraz zwiększone zużycie paliwa wywołane ciągle pracującą sprężarką.

Na koniec kontroli stanu technicznego uzupełnimy chłodziwo w Państwa klimatyzacji. Regularne napełnianie klimatyzacji jest koniecznością, gdyż nawet przy szczelnym układzie chłodziwo ulega stopniowemu zużyciu. Aby należycie zadbać o swoją klimatyzację, zapraszamy wszystkich do naszego serwisu, gdzie czekają na Państwa fachowa pomoc oraz wysoka jakość usług.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz