Promocja 10% rabat na zakup filtra kabinowego Bosch oraz 10% rabat na serwis klimatyzacji przy zakupie filtra kabinowego

W związku z przygotowaniem samochodu do nowego sezonu mamy dla Państwa atrakcyjną promocję. Teraz przyjeżdżając do naszego warsztatu otrzymają Państwo 10 % rabat na zakup filtra kabinowego renomowanej marki Bosch.

Zastosowanie filtrów Bosch z aktywnym węglem chroni pasażerów przed szkodliwymi substancjami zawartymi w zanieczyszczonym powietrzu. Oprócz tego filtr kabinowy jest odpowiedzialny za wychwytywanie cząsteczek kurzu, pyłków praz bakterii, stanowiąc ważny aspekt dbania o kondycję naszych dróg oddechowych. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób podatnych na alergię lub infekcję górnych dróg oddechowych. Poza swoją funkcja ochronną, filtr kabinowy Bosch redukuje parowanie szyb, poprzez zatrzymywanie nadmiaru wilgoci. Pamiętajmy o tym, że niesprawny filtr kabinowy przepuszcza do kabiny pojazdu znaczną ilość wilgoci, która oprócz parowania szyb przyczynia się do rozwoju grzybów i pleśni w miejscach niewidocznych gołym okiem.

Jak widać istnieje wiele powodów, aby odwiedzić nasz warsztat i skorzystać z 10% rabatu na zakup filtra kabinowego Boschteraz dołączamy do nich jeszcze jeden! Tylko teraz przy zakupie filtra kabinowego, dostają Państwo dodatkowy rabat na serwis klimatyzacji. Dzięki temu połączeniu mogą Państwo doskonale zadbać o najważniejsze elementy zdrowej cyrkulacji powietrza w samochodzie. Podczas serwisu klimatyzacji dokładnie sprawdzimy szczelność układu, poziom chłodziwa oraz stopień zgrzybienia układu. Wysokiej jakości filtr kabinowy Bosch w połączeniu z odgrzybioną klimatyzacją, zagwarantują Państwu zdrowy mikroklimat i przyjemny zapach w kabinie pojazdu.

1 Response

  1. admin
    Phasellus fringilla hendrerit lectus nec vehicula. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et

Dodaj komentarz